تور ايتاليا 95| تور ايتاليا نوروز 96
تور ايتاليا ونيز – تور ايتاليا ارزان – قيمت بليط ايتاليا – تور ايتاليا نوروز 96 – قيمت تور ايتاليا تابستان 95 – مجري مستقيم تورهاي ايتاليا : تور رم ، تور ونيز ، تور ميلان ، تور فلورانس و تورهاي تركيبي ايتاليا

هتل

هتل برنيني بريستل

رم شهر زيبايي ها و ساختمان هايي با معماري فوق العاده است. اين شهر كه پايتخت كشور ايتاليا نيز مي باشد هر ساله پذيراي مسافرن زيادي از سراسر دنيا مي باشد. براي اقامت در شهر بي نظير رم مي توانيد هتل لوكسي مانند هتل پنج ستاره برنيني بريستل را انتخاب نماييد. ۱۲۷ اتاق اين هتل عايق صدا بوده و بنابراين براي شما آرامش را به همراه دارند. لا استفاده از امكانات ماساژ، جكوزي، سونا و حمام تركي مي توانيد آرامشي مضاعف بدست آوريد.

 

در مركز بدنسازي مي توانيد به ورزش بپردازيد و لذت ببريد.اگر جلسه مهمي داشته باشيد و بخواهيد آن را در هتل برگزار نماييد مي توانيد از اتاق جلسات هتل استفاده كنيد. براي معلولين خدمات مناسب و اتاق مخصوص تدارك ديده شده است. رستوران هتل انواع غذاهاي مورد علاقه شما را طبخ و در اختيار شما قرار مي دهد. جهت رفاه حال عزيزان پذيرش به صورت شبانه روزي انجام مي گيرد. شما مي توانيد از امكانات لباسشويي – خشكشويي – صبحانه در اتاق – اتو كشي – خدمات كفش و واكس – فكس و كپي – امكانات اتاق VIPدر هتل استفاده نماييد. در تريا مي توانيد غذاهاي سبك و نوشيدني هاي مورد علاقه خود را سفارش دهيد. در هتل برنيني بريستل روزهاي خوشي و پر خاطره اي انتظار شما را مي كشد. كاركنان مجرب و آموزش ديده هتل حداكثر تلاش خود را براي فراهم نمودن راحتي و آسايش شما و همپنين حفظ پاكيزگي هتل بكار مي گيرند.

شما براي اقامت در رم ميتوانيد هتل زيباي دي راسي و هتل بلسو آلف لاساري را نيز انتخاب نماييد.

 

 

هتل ۵ ستاره ايتاليا

هتل ۵ ستاره ايتاليا  براي چند روز اقامت خود در رم مي تواند به شما در ساختن خاطراتي خوش كمك زيادي بنمايد. هتل ۵ ستاره ايتاليا با امكانات ويژه خود پذيراي ميهمانان عزيز در شهر هاي ايتاليامي باشد.

جهت رفاه حال مسافرين عزيز در هتل ۵ ستاره ايتاليا پذيرش به صورت  شبانه روزي صورت مي گيرد و  اتاق و امكانات براي معلولين آماده و تدارك ديده شده است.

اگر بخواهيد مي توانيد جلسات مهم و ضيافت هاي باشكوه خود را در هتل  ۵ ستاره ايتايابرگزار نماييد و از آن ها نهايت لذت و سرافرازي را ببريد. مي توانيد صبحانه خود را در صورت تمايل در اتاق ميل كنيد. پاكيزگي و راحتي هتل ۵ ستاره ايتاليا  شما را مجذوب خود خواهد نمود. اين موضوع بسيار مهم است كه نوع هتل خود را بر اساس نياز و نوع سفر خود انتخاب كنيد.

قطعا انگيزه، هزينه و هدفي كه از سفر به منظور استراحت و تمدد اعصاب صورت مي‌گيرد با سفرهاي تجاري و كاري متفاوت بوده و امكاناتي كه مورد نياز هر گروه از مسافران نيز قرار دارد، يكسان نيست. نوع سرويس‌دهي به ميهمانان، ميزان حرفه‌اي بودن كاركنان هتل، محل قرارگيري هتل در شهر، امكانات ورزشي– تفريحي جانبي، نوع و تعداد رستوران و كافي‌شاپ‌هاي موجود، وسايل به كار رفته در اتاق‌ها و لابي هتل، امكانات ارتباطي و خدمات جانبي هر يك از امكانات هتل هاي ۵ ستاره ايتاليا هستند .شما با استفاده از خدمات ماساژ – جكوزي – سونا – حمام و بخار مي توانيد در ساعات خود در هتل ۵ ستاره ايتاليا آرامش را بدست آوريد. سرويس نگهداري كودكان به شما امكان مي دهد كه كودك دلبندتان را به كاركنان خبره اين بخش بسپاريد و با خيل آسوده به كارهايتان برسيد. از ديگر امكانات هتل ۵ ستاره ايتاليا مي توان رستوران – پذيرش شبانه روزي – روزنامه – بالكن – اتاق و امكانات براي معلولين – آسانسور – گاوصندوق – انبار بار و چمدان – تهويه – محل مخصوص كشيدن سيگار – تريا – باغ – اتاقهاي ضد صدا – گرمايش – منطقه بدون سيگار را نام برد.بعضي ازهتل هاي ۵ ستاره ايتاليا داراي مراكز بدنسازي نيز ميباشند.

 در مركز بدنسازي مي توانيد به ورژش پرداخته و اندام خود را حفظ نماييد.و در ترياي هتل ۵ ستاره ايتاليا  انواع غذاهاي خوش مزه  و نوشيدني هاي متنوع را سرو مي نمايد.

دفروشگاه ها، رستوران ها و پارك هاي عمومي بسياري در مجاورت هتل  ۵ ستاره ايتاليا يافت ميشوند.

 

هتل بسلو آلف لاكساري

هتل هاي لوكس

رم پايتخت ايتاليا و بدون اغراق بايد گفت مركز گردشگران و توريست هاي سراسر دنياست. البته رم تنها يك پايتخت نيست بلكه معماري بي نظير و زيباي آن است كه همه را مجذوب خود ساخته است. براي اقامت و گذراندن اوقات فراغت خود دريان شهر بهتر است هتلي انتخاب نماييد كه از امكانات آن اطمينان خاطر داشته باشيد. يكي از هتلهاي بي نظير شهر رم هتل بسلو آلف لاكساري است كه در مركز تاريخي شهر قرار گرفته است. نزديكي به ايستگاه متروي Barberini باعث شده كه رفت آمد درون شهري از هتل به آساني انجام گيرد و ميهمانان با مشكل مواجه نشوند.

 

در مركز آب گرم هتل كه از امكانات آن محسوب مي شود شما مي توانيد از سونا، حمام تركي، و معالجات زيبايي استفاده نماييد.در سالن بدنسازي و استخر سرپوشيده مي توانيد اوقات خود در هتل را به خوشي سپري نماييد.در رستوران Sin مي توانيد غذاهاي مورد علاقه خود را سفارش دهيد و در بار Angelo به نشويدن انواع نوشيدني ها بپردازيد. طراحي اتاق ها به صورت سنتي ايتاليايي صورت گرفته است و زيبايي خاصي را در اختيار شما قرار مي دهد. ارائه خدمات در اين هتل به نحو احسن انجام مي شود. كاركنان آموژش ديده هتل آماده اند تا حداكثر تلاش خود را براي پاكيزگي و ايجاد آرامش براي شما بكار بگيرند. شما مي توانيد صبحانه را در اتاق ميل نماييد و از امكانات ضيافت و جلاست هتل با نهايت اطمينان استفاده نماييد. امكانات و تاق هاي مخصوص براي معلولين نيز تدارك ديده شده است. در صورت نياز مي توانيد از ترانسفر فرودگاه استفاده نماييد.

هتل لوكس

 

امتیاز:
بازدید: 19
برچسب:
:
[ 1396/6/22  ] [ ۱۴ ] [ italynet2 ] [ ]

ايتاليا

ديدني هاي  كشور ايتاليا

 

به گزارش بولتن نيوز، ايتاليا يكي از كشورهايي است كه به دليل جاذبه هاي ديدني و منحصر به فردش دوست داران زيادي دارد به طوري كه ايراني ها هم به ليست علاقمندان آن پيوسته اند و لحظه شماري مي كنند تا به تعطيلاتي بر خورد كنند تا بتوانند به مسافرتي دور دست به ايتاليا بروند و از آنجا ديدن كنند! اگر باور نداريد نگاهي به ليست ها و ظرفيت هاي تورهاي ايتاليا بيندازيد!

اگر شما هم قصد داريد در آينده اي نزديك سري به ايتاليا بزنيد اين معرفي ما را بخوانيد تا بتوانيد با پيش فرضي جامع با اين كشور روبرو شويد. با ما همراه باشيد:

راهنماي سفر به ايتاليا

ايتاليا را به خاطر ۴۶ ميليون گردشگري كه در سال ۲۰۱۱ در آن ثبت شده به عنوان پنجمين كشور گردشگري دنيا مشهور شده است. اين كشور در موقعيت جنوب اروپا واقع شده كه با يوناني ها به فرهنگ آفريني مشغول بوده و كشوري منحصر به فرد برپا كرده اند كه هر ساله تعداد ميليوني گردشگر به خود از آن ها پذيرايي مي كند. اگر مي خواهيد بدانيد پتانسيل هايي كه ايتاليا را معروف كرده بدانيد بايد به آشپزي، لوازم لوكس، خودرو ها و وسايل مكانيكي نظير موتورسيكلت هاي اسپورت و لوكس، لوازم و اثاثيه منزل، درياچه ها و كوه هايش دقت كنيد.

راهنماي سفر به ايتاليا

ايتاليا را كشور زيبايي ها يا زيبا شهرت داده اند.
مرز مشترك ايتاليا با سوئيس و فرانسه و اتريش و اسلواني است. در واقع همسايه هاي اين شبه جزيزه كشورهايي پر رفت و آمد و مشهورند كه بر شهرت ايتاليا نيز افزوده اند. سه دريايي كه ايتاليا را احاطه كرده اند ليگوريان، ساردينيان و تيرهنيان در سمت غرب ايتاليا و در جنوب با درياي سيسيليان و لونيان و درن هايت از سمت شرق هم با آدرياتيك مي باشد.

راهنماي سفر به ايتاليا

مذهب مردم ايتاليا اغلب مسيحي كاتوليك است. از نظر آب و هوايي هم بايد اين شبه جزيره را مديترانه اي و متنوع فرض كرد كه در بسياري از اوقات در برخي جاها تابستان گرم و خشك و زمستان هاي سرد و مرطوب دارند.

ديدني هاي ايتاليا در راهنماي سفر ايتاليا

ايتاليا روي هم رفته داراي ۴۷ مكان ديدني است كه ۴۴ تاي آن را مكان هاي فرهنگي و مابقي كه ۳ تاست را جاذبه طبيعي تشكيل داده است. بنابراين اگر مي خواهيد محيط هاي فرهنگي را ديدن كنيد بايد به ايتاليا حتما سفر كنيد. عمده شهرهاي توريستي ايتاليا شهر هاي رم، ميلان، فلورانس، ناپل، پيزا، ونيز و جنوا مي باشند.

راهنماي سفر به ايتاليا

از جمله مكان هاي ديدني كه مي توانيد در ايتاليا آن جا را ببينيد و بيشترين گردشگر را به خود جلب مي كنند موارد زير مي باشند:

پله هاي اسپانيايي، پل پونته وكيوي شهر فلورانس، صخره هاي ساحلي جزيره كاپري و برج پيزاواتيكانميدان گلادياتور ها، پانتئون، كليساي سنت پيتز، قلعه سنت آنجلو، موزه ملي رم،، فواره توري، كليساي سانتاماريا ماجيوري،ميلان بابريني،بناي كلوسيوم، ميدان و كليساي سان ماركو، موزه فلورانس

راهنماي سفر به ايتاليا

بسياري از افراد دوست دارند در ايتاليا به ورزش هاي آبي بپردازند و بسياري از بانوان هم از كلاس هاي فشرده آشپزي بهره مند مي شوند.

خوراكي ها وغذاهاي ايتاليا

راهنماي سفر به ايتاليا

همانطور كه هر كشوري ميراث خاص خود را دارد ايتاليا هم غذاهاي خوب و مخصوص به خود را دارد كه ما مي خواهيم چند تا از آن ها را براي شما نام ببريم. يكي از جاذبه ها و مولفه هاي برتري ايتاليا غذاهاي آن است بنابرين آشپزي سنتي ديرينه است كه در بين ايتاليا يي ها خوب جا افتاده است. از غذاهاي مشهور آنان مي توان به موارد زير اشاره كرد :

ريزوتو: برنج پخته شده در ماهيتابه
آرانچيني: توپ هاي برنج با سس گوجه، تخم مرغ و پنير سرخ شده
پولنتا: ذرت زرد كه با آب مرغ يا گوشت پخته شده و بيشتر حالت سوپ دارد
جلاتو: بستني ايتاليايي كه براي تمام فصول است.
تيراميسو: كيك ايتاليايي كه با قهوه درست مي شود كه كيكي سنتي به حساب مي آيد

شرايط هتل ها و بهترين هتل هاي ايتاليا

راهنماي سفر به ايتاليا

هتل هاي ايتاليا هم به عنوان مهمترين عنصر براي گردشگران محسوب مي باشد چرا كه مهم است مكان امن و راحت و خوب و مناسب با امكانات عالي براي اقامت در اختيار داشته باشند. ما به ليستي از هتل هاي معروف و معتبر و امن با امكانات ويژه مي پردازيم :

هتل ايتاليا
هتل بسلو آلف لاكساري
هتل سانتا ماريا
هتل گراند ات دي ميلان
هتل يونا رما
هتل آرس
هتل دي راسي
هتل دانيلي
دماس آونتينا
ديانا روف گاردن
هتل ويلا ليانا
هتل اوستا – گراپپو ميني

راهنماي سفر به ايتاليا

مراكز خريد در ايتاليا

اغلب كساني كه تصميم دارند خريد هايي در ايتاليا داشته باشند بيشتر سعي مي كنند از ۴ مركز خريد معتبر استفاده كنند كه ما در اينجا به آن ها اشاره مي كنيم :

مركز فروش و خريد coin ونيز
مركز و فروشگاه Giovanna Zanella Caeghera ونيز
مجموعه فروشگاه و مركز خريد COIN رم
مركز فروش و بوتيك Veneta رم

راهنماي سفر به ايتاليا

امتیاز:
بازدید: 22
برچسب:
:
[ 1396/6/22  ] [ ۱۴ ] [ italynet2 ] [ ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 27
دیروز : 1
افراد آنلاین : 1
همه : 826
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
آرشيو مطالب
امکانات وب